Niemiecka jakość i technologia

Doskonała proporcja jakości do ceny, ergonomicznie wyprofilowane siedziska, energooszczędny, kolor tapicerki do wyboru.

Opór obciążeń w urządzeniach eXcio charakteryzuje się płynnym, przebiegiem ruchu z delikatnym punktem zwrotnym dając wyjątkowe odczucie treningu. System hydrauliczny eXcio daje możliwość indywidualnego ustawienia oporu na wszystkich poziomach niezależnie w obu kierunkach. Urządzenia siłowe eXcio symulują zachowanie oporności, które występuje w wodzie. Jest to odczuwalne w taki sposób, jakbyś otwartą dłoń zanurzył w wodzie i mieszał ją. Zrób to powoli, czujesz delikatny opór wody a gdy wykonasz potężny ruch ręką, wtedy odczujesz większy. Dokładnie na tej samej zasadzie działa hydrauliczny system oporu eXcio.

1
2
Opór urządzeń eXcio przeciwstawia się i zwiększa wraz ze wzrostem użytej siły lub zwiększonej prędkości i na odwrót z drugiej strony oznacza to, że opór urządzenia przy zwiększającym się zmęczeniu zmniejsza się dostosowując do wydajności użytkownika.

Oznacza to, że Twoi pacjenci/klienci zawsze będą trenować z idealnym obciążeniem, wyjątkowo precyzyjny i łagodny dla stawów trening. Niewłaściwe obciążenie jest praktycznie wykluczone.

TripleSlide Innowacyjna metoda zapisywania planu ćwiczeń – szybko, pewnie, wygodnie. Przesuwając palcem po panelu dotykowym ustawia się opór urządzenia niezależnie w obu kierunkach. Poziom trudności wskazują wyświetlające się diody. Ustawienia zapisywane są na kartach chipowych indywidualnie dla każdego klienta. Jednocześnie mogą również służyć jako karty do rejestracji wizyt.

Ten system pozwala na idealne dostosowanie obciążeń dla każdego klienta, bez potrzeby stałego nadzoru.